Prosinec 2009

1.Kapitola- Cesta za štěstím 1/2

21. prosince 2009 v 22:19 | Neruš. |  *V říši mrtvého.*
Pavlínce jsem slíbila, že když mi tu hodí koment, má tu další kapitolku, asi moc slibuju...ale co :D Prostě tu je:D Snad se někomu bude líbit a Aruša nebude tak líná a napíše koment konečně:-P
PS: Jen první část...Mám zatím rozepsanou druhou kapitolu, tak ať to tu nemáte hned všechno:)

Prolog

20. prosince 2009 v 15:14 | Neruška |  *V říši mrtvého.*
Slib je slib a ten se má plnit:)
Přináším něco nového. Ani nevím, jestli to tu budu dodávat dál, jestli nezůstaneme jen u Prologu. Nečekejte teď ode mě Harryho Pottera, to možná časem. Já si potrpím na vlastní tvorbu.
Takže taková malá ochutnávka. A jen ať vás prolog nezmate...Samotná povídka je z 21. století, ale děj začíná už tady, v přenádherném domě někdy v prostředku 16. století uprostřed zmatku a černého zla:)
Hezké čtení a nějaké vyjádření by se bodlo:)


Prolog:


"Dokážeš všechno.Věř tomu. Stačí chtít a věřit."

20. prosince 2009 v 13:22 | Neruška |  *Jsem tím, co jsem.*
Ahoj, lidičky:-*
Já se mám kouzelně....Co kouzelně...Kouzelně je slabé slovo. Mám se...Bože můj:D Tak strašně jsem se změnila, od té doby, co jsem měla ten starý blog. Strašně moc:) Všechno se změnilo. taky že uběhla dlouhá doba. Jsem ráda za to, kým jsem. Jsem ráda za to, že vím, co chci.
Víte jak jsou chvíle, kdy máte pocit, že zvládnete všechno? Že jakákoliv překážka je malicherná, oproti vaší víře? Vašemu pocitu vítězství? Já se mám přesně takhle. Věřím, věřím, věřím.
Včera hrál v telce Peter Pan:) Miluju:D Já věřím na víly, a jo, a jo!:D

Píšu, nebojte. Ale nejdříve se musím rozmyslet, dohodnout se s Arunkou mojí na jedné drobnosti a pak se to tu pořádně rozjede.Strašně se mi stýskalo po tom pocitu sednout si za pc a psát vám, když vím, že si to přečtete. A je moc krásný pocit vědět, že stojí za to žít, i když některé dny jsou šílené.:D
No, hlavně jsem tu proto, abych vám sem hodila taky jednu písničku. Všichni určitě znáte, a já na ní mám díky Aruš krásné vzpomínky. Anastasie...To bylo naše, viď?:P
Ozvu se:-*

Stále ta samá Nera:)

14. prosince 2009 v 20:40 | Nera |  *Jsem tím, co jsem.*
Ahoooj:D To bylo čekání, co?:D Ale úspěšné:D Vracím se, na jak dlouho to nevím, ale podstatné je, že se vracím a že se na vás všechny těším:) Některé z vás mi vážně hodně chyběly, na některé jsem si občas vzpomněla, a teď se snad zase pár z nás sejde.

A chcete něco vědět?:D Bacha na Aruš:D Ona je hotový ďábel:D

Ozvu se, slibuju:-*